697765-2026 - Competition
Poland – Solar photovoltaic modules – „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na dwóch obiektach użyteczności publicznej w Imielinie”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na dwóch obiektach użyteczności publicznej w Imielinie”
Description: Zamówienie obejmuje dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci elektroenergetycznej Operatora sieci dystrybucyjnej OSD instalacji fotowoltaicznej na dwóch użyteczności publicznej w Imielinie. Zadanie podzielone jest na dwie części z których każda stanowić będzie odrębne zamówienie. Część nr 1 - Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na dostawie urządzeń i wykonaniu robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową dla zadania „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na budynku hali widowiskowo–sportowej przy ul. Sapety 8 w Imielinie”, które obejmuje kolejno w szczególności remont pokrycia dachu z membrany EPDM, dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci elektroenergetycznej Operatora sieci dystrybucyjnej OSD instalacji fotowoltaicznej na potrzeby obiektu hali sportowej przy ul. Sapety 8 w Imielinie. Część nr 2 - Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na dostawie urządzeń i wykonaniu robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową dla zadania „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na budynku hali sportowej przy ul. Miarki 7 w Imielinie”, które obejmuje kolejno w szczególności remont pokrycia dachu z membrany EPDM, dostawę, montaż, uruchomienie i przeprowadzenie procedury włączenia do sieci elektroenergetycznej Operatora sieci dystrybucyjnej OSD instalacji fotowoltaicznej na potrzeby obiektu hali sportowej przy ul. Miarki 7 w Imielinie.
Internal identifier: BZPZ.271.23.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Montaż ogniw fotowoltaicznych wraz z magazynami energii na dwóch obiektach użyteczności publicznej w Imielinie.”