See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zimowe utrzymanie miasta Białegostoku
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem miasta Białegostoku. 2. Zakres zamówienia polega na wykonywaniu usług porządkowych na terenach: 1) Część I – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze I, 2) Część II – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze II, 3) Część III – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze III, 4) Część IV – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze IV, 5) Część V – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze V, 6) Część VI – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze VI, 7) Część VII - Zimowe oczyszczanie zewnętrznej obwodnicy miasta Białegostoku, 8) Część VIII – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, SPP, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze I, 9) Część IX – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, SPP, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze II, 10) Część X – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze III, 11) Część XI – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze IV, 12) Część XII – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze V, 13) Część XIII – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze VI, 14) Część XIV – Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze III, 15) Część XV – Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze IV, 16) Część XVI – Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze V, 17) Część XVII - Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze VI.
Internal identifier: DGK-IV.271.57.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze I
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 14, 31 do SWZ – dot. Części I zamówienia.
Lot: LOT-0002
Title: Część II – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze II
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 15, 31 do SWZ – dot. Części II zamówienia
Lot: LOT-0003
Title: Część III – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze III
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 16, 31 do SWZ – dot. Części III zamówienia
Lot: LOT-0004
Title: Część IV – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze IV
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 17, 31 do SWZ – dot. Części IV zamówienia
Lot: LOT-0005
Title: Część V – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze V
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 18, 31 do SWZ – dot. Części V zamówienia
Lot: LOT-0006
Title: Część VI – Zimowe oczyszczanie głównych ulic na terenie miasta Białegostoku w Sektorze VI
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 19, 31 do SWZ – dot. Części VI zamówienia
Lot: LOT-0007
Title: Część VII - Zimowe oczyszczanie zewnętrznej obwodnicy miasta Białegostoku
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 8, 12, 13, 20, 31 do SWZ – dot. Części VII zamówienia
Lot: LOT-0008
Title: Część VIII – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, SPP, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze I
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 9, 12, 21, 31 do SWZ – dot. Części VIII zamówienia
Lot: LOT-0009
Title: Część IX – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, SPP, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze II
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 9, 12, 22, 31 do SWZ – dot. Części IX zamówienia
Lot: LOT-0010
Title: Część X – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze III
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 10, 12, 23, 31 do SWZ – dot. Części X zamówienia
Lot: LOT-0011
Title: Część XI – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze IV
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 10, 12, 24, 31 do SWZ – dot. Części XI zamówienia
Lot: LOT-0012
Title: Część XII – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze V
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 10, 12, 25, 31 do SWZ – dot. Części XII zamówienia
Lot: LOT-0013
Title: Część XIII – Zimowe oczyszczanie dróg dla pieszych, dróg dla rowerów, przystanków komunikacji miejskiej, zieleńców i opróżnianie śmietniczek w pasach drogowych na terenie miasta Białegostoku w Sektorze VI
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 10, 12, 26, 31 do SWZ – dot. Części XIII zamówienia
Lot: LOT-0014
Title: Część XIV – Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze III
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 11, 12, 13, 27 do SWZ – dot. Części XIV zamówienia
Lot: LOT-0015
Title: Część XV – Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze IV
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 11, 12, 13, 28 do SWZ – dot. Części XV zamówienia
Lot: LOT-0016
Title: Część XVI – Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze V
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 11, 12, 13, 29 do SWZ – dot. Części XVI zamówienia
Lot: LOT-0017
Title: Część XVII - Zimowe oczyszczanie tzw. ulic osiedlowych wraz z chodnikami i zieleńcami na terenie miasta Białegostoku w Sektorze VI
Description: Zakres rzeczowy prac, przewidywane ilości prac oraz istotne postanowienia dot. ich realizacji zawierają załączniki do SWZ: Załączniki nr 11, 12, 13, 30 do SWZ – dot. Części XVII zamówienia