697787-2026 - Competition
Netherlands – Tree pruning – Europese aanbesteding Bomen snoeien
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding Bomen snoeien
Description: De opdracht betreft het snoeien van bomen. De gemeente wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer, die kan voorzien in het onderhouden van bomen, in diverse wijken van de gemeente Assen. De wijken in de gemeente Assen zijn verdeeld over een cyclus van drie jaren; om de drie jaren is een wijk aan de beurt.
Internal identifier: 37671-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77341000 Tree pruning
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: geen