2. Procedure
Procedure
Title: 10/2026 Προμήθεια ανοσολογικού αναλυτή και συνοδών αντιδραστηρίων για την διενέργεια εξετάσεων για τη νόσο Alzheimer
Description: Προμήθεια ανοσολογικού αναλυτή και συνοδών αντιδραστηρίων για την διενέργεια εξετάσεων για τη νόσο Alzheimer
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33127000 Immuno-analysis devices
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ζητούμενος αυτοματοποιημένος ανοσολογικός αναλυτής και αντιδραστήρια για την υλοποίηση εξετάσεων νευροεκφυλιστικών παθήσεων με την μέθοδο χημειοφωταύγειας του Εργαστηρίου Νευροαυτοάνοσων Νοσημάτων του Διαγνωστικού Τμήματος του Ε.Ι.Π
Description: Ζητούμενος αυτοματοποιημένος ανοσολογικός αναλυτής και αντιδραστήρια για την υλοποίηση εξετάσεων νευροεκφυλιστικών παθήσεων με την μέθοδο χημειοφωταύγειας του Εργαστηρίου Νευροαυτοάνοσων Νοσημάτων του Διαγνωστικού Τμήματος του Ε.Ι.Π