See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi serwisu sprzętu medycznego oraz wykonanie testów specjalistycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług serwisu sprzętu medycznego będącego w posiadaniu SPS ZOZ w Lęborku, którego wykaz stanowi Arkusz asortymentowo-cenowy, będący Załącznikiem nr 2 do SWZ. Arkusz asortymentowo-cenowy będzie traktowany jako część oferty, w związku z czym, w przypadku jego niezłożenia lub niekompletności, w tym również niewypełnienia którejkolwiek z wymaganych kolumn, nie będzie podlegał uzupełnieniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1 do SWZ), Arkusz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz odpowiedni dla wskazanej części zamówienia Projekt umowy (Załącznik nr 14A-B do SWZ).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Description: Usługi serwisu sprzętu medycznego
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Część nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Część nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Część nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Część nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Część nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Część nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Część nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Część nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Część nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Część nr 35
Lot: LOT-0036
Title: Część nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Część nr 37
Lot: LOT-0038
Title: Część nr 38
Lot: LOT-0039
Title: Część nr 39
Lot: LOT-0040
Title: Część nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Część nr 41
Lot: LOT-0042
Title: Część nr 42
Lot: LOT-0043
Title: Część nr 43
Lot: LOT-0044
Title: Część nr 44
Lot: LOT-0045
Title: Część nr 45
Lot: LOT-0046
Title: Część nr 46
Lot: LOT-0047
Title: Część nr 47
Lot: LOT-0048
Title: Część nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Część nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Część nr 50
Lot: LOT-0051
Title: Część nr 51
Lot: LOT-0052
Title: Część nr 52
Lot: LOT-0053
Title: Część nr 53
Lot: LOT-0054
Title: Część nr 54
Lot: LOT-0055
Title: Część nr 55
Lot: LOT-0056
Title: Część nr 56
Lot: LOT-0057
Title: Część nr 57
Lot: LOT-0058
Title: Część nr 58
Lot: LOT-0059
Title: Część nr 59
Lot: LOT-0060
Title: Część nr 60
Lot: LOT-0061
Title: Część nr 61