697978-2026 - Competition
Poland – Security services – Utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony, aktualizacja i uzgodnienie planów ochrony oraz świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. a także zakup i dostawa oraz ustawienie 2 szt. stróżówek w formie kontenerów użytkowych, przeznaczonych do całorocznego użytkowania przez pracowników Straży Ochrony Kolei.
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony, aktualizacja i uzgodnienie planów ochrony oraz świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. a także zakup i dostawa oraz ustawienie 2 szt. stróżówek w formie kontenerów użytkowych, przeznaczonych do całorocznego użytkowania przez pracowników Straży Ochrony Kolei.
Description: Przedmiotem Zamówienia jest Utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony, aktualizacja i uzgodnienie planów ochrony oraz świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. a także zakup i dostawa oraz ustawienie 2 szt. stróżówek w formie kontenerów użytkowych, przeznaczonych do całorocznego użytkowania przez pracowników Straży Ochrony Kolei z podziałem na Zadania. 1) Zadanie 1 – Utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony, aktualizacja i uzgodnienie planów ochrony oraz świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. 2) Zadanie 2 – Zakup i dostawa oraz ustawienie 2 szt. stróżówek w formie kontenerów użytkowych, przeznaczonych do całorocznego użytkowania przez pracowników Straży Ochrony Kolei, o parametrach opisanych w OPZ o parametrach opisanych w OPZ. Wykonawca zrealizuje Zamówienie w terminie: Dla Zadania 1 – od dnia 01.01.2027r do dnia 31.12.2028 r. Dla Zadania 2 – 3 miesiące od podpisania Umowy. Stróżówki zostaną dostarczone oraz ustawione w lokalizacji wskazanej zgodnie z Załącznikiem nr 14 do SWZ. Na dostarczone stróżówki Wykonawca udzieli gwarancji jakości na okres 24 miesięcy od momentu dostawy. Dla zadania 1 i Zadania 2 - Przed przystąpieniem do złożenia oferty Wykonawca zobowiązany jest do dokonania wizji lokalnej na gruncie. Celem umówienia się na wizję lokalną Wykonawca winien wystąpić do Zamawiającego za pośrednictwem Platformy Zakupowej – zakładka KORESPONDENCJA. Strony po odbyciu wizji lokalnej sporządzą protokół, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca podpisany protokół dołączy do oferty. Nieodbycie wizji skutkowało będzie odrzuceniem oferty.
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03934/03883/26/
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 44211100 Modular and portable buildings
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony, aktualizacja i uzgodnienie planów ochrony oraz świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zadanie 1
Description: Utrzymanie i serwis technicznych środków ochrony, aktualizacja i uzgodnienie planów ochrony oraz świadczenie usług ochrony mienia PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03934/03883/26/P.1
Lot: LOT-0004
Title: Zakup i dostawa oraz ustawienie 2 szt. stróżówek w formie kontenerów użytkowych, przeznaczonych do całorocznego użytkowania przez pracowników Straży Ochrony Kolei, o parametrach opisanych w OPZ o parametrach opisanych w OPZ - Zadanie 2
Description: Zakup i dostawa oraz ustawienie 2 szt. stróżówek w formie kontenerów użytkowych, przeznaczonych do całorocznego użytkowania przez pracowników Straży Ochrony Kolei, o parametrach opisanych w OPZ o parametrach opisanych w OPZ. Stróżówki zostaną dostarczone oraz ustawione w lokalizacji wskazanej zgodnie z Załącznikiem nr 14 do SWZ. Na dostarczone stróżówki Wykonawca udzieli gwarancji jakości na okres 24 miesięcy od momentu dostawy. Termin realizacji - 3 miesiące od podpisania Umowy.
Internal identifier: 0111/IZ01GM/03934/03883/26/P.2
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44211100 Modular and portable buildings