2. Procedure
Procedure
Title: Uitbesteding migratie naar IAAS-omgeving Gemeente Winterswijk
Description: De gemeente Winterswijk wenst de levering en het beheer van een moderne, veilige en toekomstbestendige Infrastructure-as-a-Service (IaaS)-omgeving te contracteren. De opdracht omvat het ontwerpen, realiseren, migreren en beheren van een soevereine cloudomgeving waarop het gemeentelijke applicatielandschap veilig kan landen. De nieuwe omgeving vervangt de huidige on-premise datacenters en ondersteunt de transitie naar een regieorganisatie waarin de gemeente sturend is en de leverancier verantwoordelijk is voor uitvoering, beheer en innovatie. De scope omvat onder meer het leveren van compute-, netwerk- en opslagcapaciteit, SOC/SIEM-diensten, back-up- en disaster-recovery voorzieningen en ondersteuning bij migratie van bestaande workloads. Zie offerte
Internal identifier: 553919/2380825
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72700000 Computer network services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Uitbesteding migratie naar IaaS-Omgeving gemeente Winterswijk
Description: Zie aanbestedingsstukken 5000000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie offerteaanvraag voor mogelijke opties