2. Procedure
Procedure
Title: Assessments
Description: VGGM zet selectieassessments in ter ondersteuning van de selectie van kandidaten voor functies en rollen binnen de uitvoering van haar repressieve taken bij Brandweerzorg en Crisisbeheersing. Ten behoeve van deze assessments is deze aanbesteding uitgeschreven. - Perceel 1: € 600.000,- - Perceel 2: € 435.000,-
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79630000 Personnel services except placement and supply services
Additional classification (cpv): 79634000 Career guidance services, 79635000 Assessment centre services for recruitment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Assessments Manschap
Description: VGGM zet selectieassessments in ter ondersteuning van de selectie van kandidaten voor functies en rollen binnen de uitvoering van haar repressieve taken bij Brandweerzorg en Crisisbeheersing. Perceel 1 betreft selectieassessments t.b.v. de functie Manschap. € 600.000,-
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Assessments overige repressieve functies en rollen
Description: VGGM zet selectieassessments in ter ondersteuning van de selectie van kandidaten voor functies en rollen binnen de uitvoering van haar repressieve taken bij Brandweerzorg en Crisisbeheersing. Perceel 2 betreft selectieassessments t.b.v. overige repressieve functies en rollen. € 435.000,-
Internal identifier: 2