2. Procedure
Procedure
Title: Zkoušky, kontroly, opravy hasicích přístrojů a požárně bezpečnostních zařízení v areálech a vozidlech Pražských služeb
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou zkoušky, kontroly, opravy hasicích přístrojů a požárně bezpečnostních zařízení (dále jen „PBZ“) dle § 2 odst. 4 písm. e) dle vyhlášky č. 246/2001 o požární prevenci (dále jen „vyhláška“), v areálech a vozidlech Pražských služeb a dále dodávky hasicích přístrojů, PBZ, spotřebního materiálu, poskytování služeb a dalšího souvisejícího plnění.
Internal identifier: VŘN0363
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50413200 Repair and maintenance services of firefighting equipment
Additional classification (cpv): 35111300 Fire extinguishers
5. Lot
Lot: LOT-0001