See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Külmutatud toodete ostmine
Description: Riigihanke tulemusel sõlmitava(te) raamlepingu(te) (HD lisa 2) alusel ostetakse kahe(2) aasta jooksul külmutatud tooteid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314092-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15331170 Frozen vegetables
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15221000 Frozen fish, 15896000 Deep-frozen products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Külmutatud aedvili
Description: Riigihanke tulemusel sõlmitava raamlepingu (HD lisa 2) alusel ostetakse kahe(2) aasta jooksul külmutatud aedvilja tooteid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314092-0001
Lot: LOT-0002
Title: Külmutatud marjad
Description: Riigihanke tulemusel sõlmitava raamlepingu (HD lisa 2) alusel ostetakse kahe(2) aasta jooksul külmutatud marjatooteid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314092-0002
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0003
Title: Külmutatud kala
Description: Riigihanke tulemusel sõlmitava raamlepingu (HD lisa 2) alusel ostetakse kahe(2) aasta jooksul külmutatud kalatooteid, mille tehniline kirjeldus ja prognoositavad kogused on esitatud HD lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 314092-0003
Main classification (cpv): 15221000 Frozen fish