698302-2026 - Competition
Bulgaria – Spectacles – „Изработване и доставка на очила за работа с видеодисплей за нуждите на служители на Министерството на здравеопазването“.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Изработване и доставка на очила за работа с видеодисплей за нуждите на служители на Министерството на здравеопазването“.
Description: Обществената поръчка включва в предмета си извършване на преглед на очите и оценка на зрението, изработката и доставката на очила за работа с видеодисплей за нуждите на работещите в Министерството на здравеопазването, съгласно Наредба № 7 от 15.08.2005 г. за минималните изисквания за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд при работа с видеодисплеи. Извършването на преглед, изработката и доставката на очилата ще се извършва в оптика/и на Изпълнителя.
Internal identifier: 605342
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33734000 Spectacles
5. Lot
Lot: LOT-0001