698351-2026 - Competition
Poland – Restaurant and food-serving services – Świadczenie usługi w zakresie żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków do oddziałów
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usługi w zakresie żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków do oddziałów
Description: Świadczenie usługi w zakresie żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków do oddziałów
Internal identifier: ZP.2210.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp termin składania ofert może zostać skrócony do 15 dni, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
Additional classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services, 55320000 Meal-serving services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - przygotowanie całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala oraz dystrybucja posiłków polegająca na dostawie posiłków z kuchni do poszczególnych oddziałów wraz z dzierżawą kuchni
Description: Zadanie 1 - przygotowanie całodziennego wyżywienia dla pacjentów szpitala oraz dystrybucja posiłków polegająca na dostawie posiłków z kuchni do poszczególnych oddziałów wraz z dzierżawą kuchni
Internal identifier: Zadanie 1
Additional classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services, 55322000 Meal-cooking services, 55320000 Meal-serving services
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - przygotowanie i dostarczenie jednego posiłku dziennie dla pacjentów oddziałów dziennych
Description: Zadanie 2 - przygotowanie i dostarczenie jednego posiłku dziennie dla pacjentów oddziałów dziennych
Internal identifier: Zadanie 2
698351-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków – Świadczenie usługi w zakresie żywienia pacjentów i dystrybucji posiłków do oddziałów
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.2210.13.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55321000 Usługi przygotowywania posiłków, 55320000 Usługi podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55321000 Usługi przygotowywania posiłków, 55322000 Usługi gotowania posiłków, 55320000 Usługi podawania posiłków
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie 2