698423-2026 - Competition
Bulgaria – Tree-cutting services – Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област
Description: Предметът на настоящата поръчка включва почистването на сервитутните зони, засягащи поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на въздушни линии (ВЛ) от електропреносната мрежа на Р България, обслужвани от Електроенергиен системен оператор ЕАД, Управление Мрежови експлоатационен район (МЕР) София област, отдел София област: - с номинални напрежения 110, 220 и 400 кV; - с една или две тройки на стълбовна линия; - разположение на фазовите проводници – всички възможни. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просеки; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървесна маса в лявата и/или дясна граница на сервитутната зона, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена. Процедурата се провежда в четири обособени позиции, които са със следния обем: първа обособена позиция - 648,43 дка и 10 куб. м. сеч и извозване до склад; втора обособена позиция 771,35 дка; трета обособена позиция - 900,50 дка и четвърта ​​​​​​​обособена позиция - 533,20 дка.
Internal identifier: 604600
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН Ботевград, група ВН Костинброд и група ВН Пирдоп
Description: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН Ботевград, група ВН Костинброд и група ВН Пирдоп, която включва: Предметът на настоящата поръчка включва почистването на сервитутните зони, засягащи поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на въздушни линии (ВЛ) от електропреносната мрежа на Р България, обслужвани от ЕСО ЕАД, Управление Мрежови експлоатационен район София област, отдел София област: - с номинални напрежения 110, 220 и 400 кV; - с една или две тройки на стълбовна линия; - разположение на фазовите проводници – всички възможни. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просеки; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървесна маса в лявата и/или дясна граница на сервитутната зона, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена. Първа обособена позиция включва почистване 648,43 дка и 10 куб. м. сеч и извозване до склад.
Internal identifier: 606417
Lot: LOT-0002
Title: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН Костенец
Description: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН Костенец, която включва: Предметът на настоящата поръчка включва почистването на сервитутните зони, засягащи поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на въздушни линии (ВЛ) от електропреносната мрежа на Р България, обслужвани от ЕСО ЕАД, Управление Мрежови експлоатационен район София област, отдел София област: - с номинални напрежения 110, 220 и 400 кV; - с една или две тройки на стълбовна линия; - разположение на фазовите проводници – всички възможни. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просеки; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървесна маса в лявата и/или дясна граница на сервитутната зона, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена. Втора обособена позиция почистване включва 771,35 дка.
Internal identifier: 606432
Lot: LOT-0003
Title: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН Своге
Description: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН Своге, която включва: Предметът на настоящата поръчка включва почистването на сервитутните зони, засягащи поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на въздушни линии (ВЛ) от електропреносната мрежа на Р България, обслужвани от Електроенергиен системен оператор ЕАД, Управление Мрежови експлоатационен район (МЕР) София област, отдел София област: - с номинални напрежения 110, 220 и 400 кV; - с една или две тройки на стълбовна линия; - разположение на фазовите проводници – всички възможни. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просеки; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървесна маса в лявата и/или дясна граница на сервитутната зона, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена. Трета обособена позиция включва почистване - 900,50 дка.
Internal identifier: 606433
Lot: LOT-0004
Title: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН София
Description: Почистване на сервитути ВЛ, обслужвани от Управление МЕР София област - отдел София област, група ВН София, която включва: Предметът на настоящата поръчка включва почистването на сервитутните зони, засягащи поземлени имоти в горски и извън горски (урбанизирани, земеделски, защитени, нарушени територии за възстановяване) територии на въздушни линии (ВЛ) от електропреносната мрежа на Р България, обслужвани от Електроенергиен системен оператор ЕАД, Управление Мрежови експлоатационен район (МЕР) София област, отдел София област: - с номинални напрежения 110, 220 и 400 кV; - с една или две тройки на стълбовна линия; - разположение на фазовите проводници – всички възможни. Почистването на сервитута е дейност, която включва: - отстраняване на дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти в горски територии, представляващи просеки; - отстраняване и подкастряне на единични дървета, храсти и клони в сервитутните зони върху поземлени имоти извън горски територии; - изнасяне на отсечената дървесна маса в лявата и/или дясна граница на сервитутната зона, така че ивицата между крайните проводници да бъде освободена. Четвърта обособена позиция включва - почистване 533,20 дка.
Internal identifier: 606437