698427-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Ubezpieczenie majątku, OC i pojazdów Powiatu Słupskiego
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenie majątku, OC i pojazdów Powiatu Słupskiego
Description: Zamówienie obejmuje: Część I Zamówienia: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie maszyn i urządzeń drogowych od wszystkich ryzyk (casco maszyn). Część II Zamówienia: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assistance.
Internal identifier: OR.272.2.2026.V
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego
Description: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk, Ubezpieczenie maszyn i urządzeń drogowych od wszystkich ryzyk (casco maszyn)
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66512100 Accident insurance services
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. Przedmiotem opcji może być: W części I zamówienia: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk b) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk c) Ubezpieczenia maszyn od uszkodzeń od wszystkich ryzyk, d) Ubezpieczenie maszyn i urządzeń drogowych od wszystkich ryzyk (casco maszyn), - w przypadku wzrostu sum ubezpieczenia/wartości mienia w okresie realizacji zamówienia w stosunku do sum ubezpieczenia/wartości mienia określonych w zamówieniu podstawowym (w załączniku nr 6 do SWZ) w związku ze zmianą wartości mienia, nabyciem nowego mienia, modernizacją istniejącego mienia lub nowymi inwestycjami Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 5% składki za zamówienie podstawowe (ceny łącznej za cały okres realizacji zamówienia określonej w ofercie Wykonawcy), pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.
Lot: LOT-0002
Title: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego
Description: Ubezpieczenie pojazdów Zamawiającego w zakresie: Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, Ubezpieczenia autocasco, Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, Ubezpieczenia Assistance
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego. Przedmiotem opcji może być: W części II zamówienia: a) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, d) ubezpieczenie Assistance - w przypadku ubezpieczenia pojazdów nabywanych przez Zamawiającego (podmioty podlegające ubezpieczeniu na podstawie niniejszego postępowania) i/lub zwiększenia wartości ubezpieczonych pojazdów w trakcie trwania umowy w sprawie zamówienia publicznego. Maksymalna wartość opcji dla niniejszej części zamówienia wynosi 50% składki za zamówienie podstawowe (ceny łącznej za cały okres realizacji zamówienia określonej w ofercie Wykonawcy), pierwotnie określonej w umowie w sprawie zamówienia publicznego.
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: OR.272.2.2026.V
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66515000 Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, 66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66512100 Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, 66514110 Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych, 66516100 Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej