2. Procedure
Procedure
Title: SŠ lodní dopravy a technických řemesel Děčín – rekonstrukce objektů v areálu Křešice včetně kompletní změny vytápění celého areálu - PD + IČ + DP
Description: Předmětem veřejné zakázky je provedení projektových prací (PD), inženýrské činnosti (IČ), výkonu dozoru projektanta (DP) a součinnost při výběru zhotovitele stavby. Předmětem plnění je zpracování projektové dokumentace ve dvou samostatných etapách. Každá etapa bude zpracována jako samostatná projektová dokumentace s vlastním položkovým rozpočtem. Součástí plnění bude rovněž zpracování jednoho souhrnného rozpočtu zahrnujícího obě etapy. 1. etapa – Rekonstrukce hlavního objektu školy a související infrastruktury Projektová dokumentace bude řešit stavební úpravy hlavního objektu v areálu školy a navazující infrastruktury, zejména: • zateplení obvodového pláště hlavní budovy včetně návrhu nové fasády, • výměnu venkovních parapetů, • výměnu střešního pláště, • zateplení půdního prostoru, • návrh a realizaci výtahu pro zajištění bezbariérového přístupu do objektu, • stavební úpravy související s instalací výtahu, • provedení sanačních předstěn v suterénních prostorách objektu za účelem omezení negativních účinků zemní vlhkosti a zatékání, • návrh opravy dešťové kanalizace včetně odstranění příčin pronikání srážkových vod do objektu, • opravu komunikací, chodníků a zpevněných ploch dotčených stavbou, • opravu oplocení areálu před objektem podél silnice včetně řešení výjezdu z areálu na přilehlou komunikaci. 2. etapa – Rekonstrukce objektu odborného výcviku a tělovýchovy Projektová dokumentace bude řešit komplexní rekonstrukci dvoupodlažního objektu sloužícího pro výuku odborného výcviku a tělesné výchovy žáků školy včetně modernizace technického zázemí a úprav souvisejících s rozšířením vzdělávacích kapacit. Rozsah projektových prací bude zahrnovat zejména: • kompletní opravu a výměnu sportovní palubovky v tělocvičně, • obnovu a modernizaci sportovního zázemí tělocvičny, • rozšíření objektu o tribunu pro sledování sportovních a společenských akcí (2 řady sedadel), • kompletní rekonstrukci sociálního zázemí objektu, • výměnu zbývajících původních oken a luxfer, • komplexní modernizaci všech technických zařízení budovy (TZB), zejména elektroinstalace, osvětlení, vytápění, zdravotně technických instalací, kanalizace, vzduchotechniky a souvisejících rozvodů, • stavební úpravy a modernizaci odborných dílen pro výuku oboru Instalatér, • vybudování nového zázemí pro obor Zednické práce včetně potřebného technického a provozního vybavení, • vybudování venkovního přístřešku se zpevněnou plochou pro praktickou výuku oboru Zednické práce, • opravu fasády objektu, • výměnu střešní krytiny, • návrh opatření vedoucích ke snížení energetické náročnosti budovy, • řešení bezbariérového užívání objektu v rozsahu požadovaném platnými právními předpisy, • návrh změny systému vytápění celého areálu včetně souvisejících stavebních a technických úprav, • související stavební a technické úpravy nezbytné pro zajištění bezpečného, hospodárného a efektivního provozu objektu. • návrh změny systému vytápění celého areálu a s tím souvisejících stavebních prací. V rámci předmětu plnění bude použita metoda vytváření otevřené strukturované databáze informací o stavbě Building Information Modeling (dále jen „BIM“) dle přílohy této smlouvy „Požadavky digitalizace a BIM“, zejména zpracování digitálního modelu stavby (DIMS) ve stupních Dokumentace pro povolení záměru a Dokumentace pro provádění stavby, použití Společného datového prostředí (dále jen „CDE“) a zpracování Plánu realizace BIM (BEP). Dodavatel je povinen využívat Společného datového prostředí (CDE) a plnit požadavky BIM stanovené ve smlouvě a jejích přílohách je-li součástí předmětu plnění.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: KUUK/142224/2026/INV/VZ-INV/0145