See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J
Description: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50530000 Repair and maintenance services of machinery
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet A
Description: Prace na układach ciśnieniowych bloków nr 2-9
Lot: LOT-0002
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet B
Description: Utrzymanie urządzeń instalacji elektrofiltrów, katalitycznego odazotowania spalin, kanałów powietrza i spalin oraz instalacji poprzecznych bloków EP650-137 K2-K7
Lot: LOT-0003
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet C
Description: Utrzymanie, przeglądy wraz z usuwaniem usterek oraz wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w zakresie instalacji IOS, ZPKW i Transportu gipsu
Lot: LOT-0004
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet D
Description: Utrzymanie, przeglądy wraz z usuwaniem usterek oraz wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w zakresie instalacji odpopielania oraz na składowisku Pióry
Lot: LOT-0005
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet E
Description: Utrzymanie urządzeń pomocniczych kotłów energetycznych EP650-137 K2-K7 oraz kotła fluidalnego CFB K9
Lot: LOT-0006
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet F
Description: Utrzymanie, przeglądy wraz z usuwaniem usterek oraz wykonanie napraw urządzeń cieplno-mechanicznych w zakresie instalacji nawęglania, mazutowni oraz podawania paliwa biomasowego
Lot: LOT-0007
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet G
Description: Utrzymanie, przeglądy wraz z usuwaniem usterek oraz wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w zakresie gospodarki wodno-ściekowej oraz DRIM
Lot: LOT-0008
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet H
Description: Rewizje, remonty urządzeń wraz z usuwaniem usterek urządzeń podlegających przepisom UDT Członów Ciepłowniczych
Lot: LOT-0009
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet I
Description: Utrzymanie, przeglądy wraz z usuwaniem usterek oraz wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w zakresie instalacji i urządzeń maszynowni
Lot: LOT-0010
Title: Utrzymanie i wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w Enea Elektrownia Połaniec Sp. z o.o. w okresie 36 miesięcy w podziale na pakiety od A do J pakiet J
Description: Utrzymanie, przeglądy wraz z usuwaniem usterek oraz wykonanie remontów urządzeń cieplno-mechanicznych w zakresie instalacji i urządzeń turbiny właściwej oraz urządzeń pomocniczych
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
Część zamówienia: LOT-0007
Część zamówienia: LOT-0008
Część zamówienia: LOT-0009
Część zamówienia: LOT-0010