2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego oraz echokardiografów z funkcją badań przezklatkowych, z głowicami przezklatkowymi, w ramach realizacji dotacji MZ
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów w podziale na 2 Części: Część 1: Aparat do krążenia pozaustrojowego – 1 sztuka, Część 2: Echokardiograf z funkcją badań przezklatkowych, z głowicami przezklatkowymi - 3 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załączniki nr 2.1-2.2 do SWZ – Formularze parametrów technicznych.
Internal identifier: DZPUCK.262.189.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Z przeprowadzonego rozeznania rynku wynika, że terminy dostaw sprzętu mogą wynosić nawet 8 -12 tygodni od dnia podpisania umowy zakupu. Wymagany termin rozliczenia to grudzień 2026. Sprzęt będący przedmiotem zamówienia, jest niezbędnym wyposażeniem Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej w niezbędny sprzęt, oraz Przychodni specjalistycznej dla Dzieci, zapewniającym dostęp do krytycznych badań pacjentom hospitalizowanym i ambulatoryjnym. W celu zrealizowania inwestycji w wymaganym terminie, konieczne jest ogłoszenie postępowania przetargowego w skróconej procedurze z możliwością unieważnienia w przypadku niepozyskania dotacji na zakup aparatu.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33186000 Extracorporeal circulatory unit
Additional classification (cpv): 33112340 Echocardiographs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Aparat do krążenia pozaustrojowego – 1 sztuka
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do krążenia pozaustrojowego – 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Echokardiograf z funkcją badań przezklatkowych, z głowicami przezklatkowymi - 3 sztuki
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa echokardiografu z funkcją badań przezklatkowych, z głowicami przezklatkowymi - 3 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ – Formularz parametrów technicznych.
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33112340 Echocardiographs