2. Procedure
Procedure
Title: Automobilių veiklos nuomos paslaugos (NUTRAUKTAS)
Description: Valstybės įmonė Žemės ūkio duomenų centras planuoja išsinuomoti 3 lengvuosius automobilius be išpirkimo. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Automobilių nuomos laikotarpis 36 mėnesiai su galimybe grąžinti automobilius anksčiau laiko, informuojant Tiekėją prieš 30 kalendorinių dienų.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34111000 Estate and saloon cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0