698701-2026 - Competition
Slovakia – Photocopiers – Dodávka a správa veľkokapacitných zdieľaných tlačových zariadení
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka a správa veľkokapacitných zdieľaných tlačových zariadení
Description: Dodanie 122 ks (s opčnou možnosťou 15 ks navyše) nových multifunkčných tlačových zariadení do vlastníctva verejného obstarávateľa vrátane ich dopravy, vyloženia, premiestnenia, montáže, zapojenia a fyzickej inštalácie v miestach plnenia. Súčasťou dodávky je tiež technické nastavenie, konfigurácia a integrácia zariadení do informačného prostredia verejného obstarávateľa, poskytnutie všetkých potrebných licencií a nasadenie on-premise softvérového systému pre bezpečné riadenie tlače a skenovanie. Predmet zákazky zahŕňa aj vykonanie funkčných a akceptačných testov, uvedenie do produkčnej prevádzky, odovzdanie dokumentácie a zaškolenie zamestnancov. Na toto plnenie nadväzuje poskytovanie servisných služieb na obdobie 60 mesiacov s opciou na predĺženie o ďalších 36 mesiacov na zabezpečenie prevádzkyschopnosti, bezpečnosti a dohodnutej úrovne služieb (SLA). Predmetom zákazky je aj SLA - zabezpečovať prevádzkyschopnosť, funkčnosť, bezpečnosť, kompatibilitu a dohodnutú úroveň služieb Diela zhotoveného a dodaného podľa Zmluvy o dielo, a to poskytovaním pravidelných Servisných služieb, Objednávkových služieb a Doplnkových služieb v rozsahu a za podmienok ustanovených touto Servisnou zmluvou. Predmet zákazky bude teda realizovaný na základe dvoch previazaných zmlúv, a to: • Zmluvy o dodávke, inštalácii, konfigurácii a uvedení do prevádzky multifunkčných tlačových zariadení vrátane softvérového riešenia č. C-NBS1-000-125-409 (Zmluva o dielo) a • Servisnej zmluvy č. C-NBS1-000-125-422 o poskytovaní servisnej podpory, údržby a ďalších prevádzkových služieb súvisiacich s dodanými multifunkčnými zariadeniami a príslušným softvérovým riešením (Servisná zmluva).
Internal identifier: NBS1-000-124-724
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 30121100 Photocopiers
Additional classification (cpv): 48311000 Document management software package, 48311000 Document management software package, 51611100 Hardware installation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 30120000 Photocopying and offset printing equipment
Options:
Description of the options: Možnosť opcie o 36 mesiacov