698734-2026 - Competition
Netherlands – Pumps and compressors – Compressor Veiligheidsregio Kennemerland
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Compressor Veiligheidsregio Kennemerland
Description: Momenteel maakt de VRK voor haar test- en vulactiviteiten voor ademluchtapparatuur gebruik van twee compressoren, luchtkwaliteitsmeter, CO2 filtersysteem, bijschakelautomaten, vulbalk, afblaasbalk, buffercilinders en leidingwerk. De compressoren, luchtkwaliteitsmeter en CO2 filtersysteem zijn aan het einde van hun levenscyclus gekomen en dienen te worden vervangen. zie de aanbestedingsstukken
Internal identifier: 2026-03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42120000 Pumps and compressors
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: verlenging overeenkomst