698837-2026 - Competition
Czechia – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – FaF UK - Disoluční lázeň pro USP2 včetně pumpy pro automatizaci disolučních testů UV/VIS online
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: FaF UK - Disoluční lázeň pro USP2 včetně pumpy pro automatizaci disolučních testů UV/VIS online
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka následujícího laboratorního přístroje pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové: - disoluční lázeň pro USP2 včetně pumpy pro automatizaci disolučních testů UV/VIS online
Internal identifier: UKFaF/684253/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené nadlimitní řízení
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka následujícího laboratorního přístroje pro Farmaceutickou fakultu UK v Hradci Králové: - disoluční lázeň pro USP2 včetně pumpy pro automatizaci disolučních testů UV/VIS online.
Options:
Description of the options: V souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.