698855-2026 - Competition
Czechia – Refuse collection services – Zajištění provozovatele svozu odpadu - město Žebrák a přilehlé obce
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zajištění provozovatele svozu odpadu - město Žebrák a přilehlé obce
Description: - Předmětem zakázky je uzavření smluv na období od 1.1.2027 do 31.12.2030 pro 11 obcí – veřejných zadavatelů v zastoupení centrálním zadavatelem – městem Žebrák na službu spočívající v zajištění svozu SKO, bioodpadu a svozu separovaného odpadu. Přesné vymezení a rozsah plnění pro jednotlivé obce je uvedeno v jednotlivých návrzích smluv (příloha č. 3) a v cenových tabulkách k nacenění (příloha č. 2), které jsou přílohami této Zadávací dokumentace. - Seznam Zadavatelů pro které je centralizované zadávání prováděno: Zadavatel č.: Název Zadavatele IČO Sídlo 1 Město Žebrák 00234079 Náměstí čp. 1, 267 53 Žebrák 2 Městys Cerhovice 00233196 Kapitána Kučery 10, 267 61 Cerhovice 3 Městys Komárov 00233382 nám. Míru 204, 267 62 Komárov 4 Obec Březová 00233153 Březová 23, 267 51 Zdice 5 Obec Bzová 00233188 Bzová 52, 267 43 Bzová 6 Obec Kotopeky 00509698 Kotopeky 7, 268 01 Hořovice 7 Obec Olešná 00233676 Olešná 104, 267 64 Olešná 8 Obec Tlustice 00233897 Tlustice 203, 268 01 Hořovice 9 Obec Újezd 00233951 Újezd 34, 267 61 Cerhovice 10 Obec Záluží 00234052 Záluží 42, 267 61 Cerhovice 11 Obec Zaječov 00234044 Zaječov 265, 267 63 Zaječov - Výše uvedené obce (Zadavatelé č. 2 až 11) uzavřely s Městem Žebrák Smlouvu o centralizovaném zadávání veřejných zakázek v souladu s § 9 ZZVZ a tedy Město Žebrák provede jako Centrální zadavatel (a zároveň pro sebe jako Zadavatele) zadávací řízení a zadá veřejnou zakázku na služby na účet jiných veřejných zadavatelů (11 výše uvedených obcí) a pro každou obec bude uzavřena samostatná smlouva dle nabídky vybraného dodavatele.
Internal identifier: Zajištění provozovatele svozu odpadu - město Žebrák a přilehlé obce
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: - Centrální Zadavatel si v souladu s § 100 odstavec 1 zákona vyhrazuje měřený kontrakt: skutečné množství požadovaných služeb se bude odvíjet v závislosti na aktuálním množství odpadu dle potřeb jednotlivých veřejných zadavatelů. Pokud se v průběhu realizace veřejné zakázky prokáže, že ke řádnému plnění závazku je nezbytné provést větší nebo menší počet měrných jednotek – počtu vývozů, tun, nebo větší množství svážených nádob, než jak bylo uvedeno v zadávací dokumentaci a smlouvě o poskytování služeb a jejich přílohách, skutečná celková cena služby bude změněna podle skutečného počtu provedených měrných jednotek, při zachování jednotkových nabídkových cen pro jednotlivé druhy odpadu vybraného dodavatele. Důvodem je skutečnost, že jako podklady pro zpracování nabídkové ceny byly ze strany zadavatele poskytnuty údaje ke dni 31. 12. 2025. Maximální hodnota změny je stanovena na navýšení množství vývozů a nádob o maximálně o 10% oproti množství uvedenému v příloze č.2 Zadávací dokumentace. - Centrální Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v úpravě cen v následujících případech: V případě změny sazby daně nebo poplatku se celková cena, nebo položková cena automaticky zvyšuje nebo snižuje o částku odpovídající této legislativní změně, aniž by bylo nutné uzavírat písemný dodatek k této smlouvě. - Limit pro všechny výše uvedené změny dle §100 ZZVZ je stanoven na 8.000.000,- Kč bez DPH za celé období smlouvy (48 měsíců).