2. Procedure
Procedure
Title: Budowa drogi wjazdowej wraz z placem manewrowym i budowa zewnętrznej windy osobowej do budynku sanatoryjnego Limba w Goczałkowicach - Zdroju
Description: Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi wjazdowej wraz z placem manewrowym do budynku sanatoryjnego Limba oraz budowa zewnętrznej windy osobowej do budynku sanatoryjnego Limba w Goczałkowicach - Zdroju. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Wykonanie modernizacji drogi wjazdowej wraz z placem manewrowym do budynku sanatoryjnego Limba. W zakres ww. robót wchodzą: •rozbiórka istniejących warstw konstrukcji jezdni i chodników, •rozbiórka elementów nie przewidzianych do dalszego użytkowania, •budowę konstrukcji jezdni, •budowę konstrukcji chodnika, •przebudowę schodów zewnętrznych, •rozbiórka skarp ziemnych, •budowę elementów odwodnienia, •budowę oświetlenia, •wycinkę kolidującej zieleni, •przebudowę sieci energetycznej. •roboty elewacyjne. 2) Projekt i budowa zewnętrznej windy osobowej w budynku Sanatorium Limba wraz z dojściem zewnętrznym. Zakres wszystkich robót określa, przedmiar robót – załącznik nr 9 do SWZ, projekty stanowiące załącznik nr 10 do SWZ, STWOIRB stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ oraz opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Internal identifier: ZP.382.15.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45233120 Road construction works, 45316100 Installation of outdoor illumination equipment, 71320000 Engineering design services, 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 45313000 Lift and escalator installation work, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0014