698948-2026 - Competition
Poland – Motor vehicles for the transport of goods – Zakup wraz z dostawą 3 szt. pojazdów specjalistycznych wraz z naczepami niskopodwoziowymi na potrzeby Gazowego Pogotowia Technicznego (zamówienie w podziale na dwie części).
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z dostawą 3 szt. pojazdów specjalistycznych wraz z naczepami niskopodwoziowymi na potrzeby Gazowego Pogotowia Technicznego (zamówienie w podziale na dwie części).
Description: Przedmiotem Zamówienia jest zakup wraz z dostawą 3 szt. pojazdów specjalistycznych wraz z naczepami niskopodwoziowymi na potrzeby Gazowego Pogotowia Technicznego (zamówienie w podziale na dwie części) 1) Część nr 1: „DOSTAWA SAMOCHODU ZADANIOWEGO – CIĘŻAROWEGO ORAZ NACZEPY NISKOPODWOZIOWEJ (1 szt.)” 2) Część nr 2: „DOSTAWA SAMOCHODU ZADANIOWEGO – CIĘŻAROWEGO WRAZ Z ZABUDOWANYM DŹWIGIEM HDS ORAZ NACZEPY NISKOPODWOZIOWEJ (2 szt.)”
Internal identifier: ZP/2026/09/0075/PW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34130000 Motor vehicles for the transport of goods
Additional classification (cpv): 34114000 Specialist vehicles, 34113000 4-wheel-drive vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Część nr 1: „DOSTAWA SAMOCHODU ZADANIOWEGO – CIĘŻAROWEGO ORAZ NACZEPY NISKOPODWOZIOWEJ (1 szt.)”
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: Zakup wraz z dostawą 3 szt. pojazdów specjalistycznych wraz z naczepami niskopodwoziowymi na potrzeby Gazowego Pogotowia Technicznego (zamówienie w podziale na dwie części)
Description: Część nr 2: „DOSTAWA SAMOCHODU ZADANIOWEGO – CIĘŻAROWEGO WRAZ Z ZABUDOWANYM DŹWIGIEM HDS ORAZ NACZEPY NISKOPODWOZIOWEJ (2 szt.)”
Internal identifier: Część nr 2