698970-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services of generators – 70/33/0/25/023 - Onderhoud van de noodgeneratoren van het Infrabel DataCenter AlphaCloud te Muizen.. Raamovereenkomst.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 70/33/0/25/023 - Onderhoud van de noodgeneratoren van het Infrabel DataCenter AlphaCloud te Muizen.. Raamovereenkomst.
Description: AlphaCloud is het TIERIII+ DataCenter van Infrabel te Muizen en bestaat uit 3 gelijkaardige modules. Het Datacenter beschikt over 4 ‘containerized’ noodgeneratoren met elk een vermogen van 2 MW. Deze opdracht gaat over het preventief, correctief onderhoud en business continuity oplossingen van de nood generatoren.
Internal identifier: 7033025023
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50532300 Repair and maintenance services of generators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 7033025023 - 1 Onderhoud van de noodgeneratoren van het Infrabel DataCenter AlphaCloud te Muizen. Raamovereenkomst.
Internal identifier: 1