699111-2026 - Competition
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Gemeente Vijfheerenlanden - SIEM SOC
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gemeente Vijfheerenlanden - SIEM SOC
Description: De opdracht omvat het ontwerpen, implementeren, leveren en beheren van een geïntegreerde SIEM/SOC-dienstverlening voor de gemeente Vijfheerenlanden. Doel is het realiseren van een centrale voorziening voor het verzamelen, analyseren en monitoren van beveiligingsrelevante log- en eventdata, zodat cyberdreigingen en beveiligingsincidenten tijdig worden gedetecteerd, geanalyseerd en opgevolgd. -
Internal identifier: IBMN-2026-VIJ-CM-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72212732 Data security software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1