699160-2026 - Competition
Czechia – Diagnostic agents – Diagnostika pro rutinní biochemická a imunochemická stanovení s výpůjčkou analytického systému
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Diagnostika pro rutinní biochemická a imunochemická stanovení s výpůjčkou analytického systému
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostik, spotřebního, provozního a veškerého dalšího materiálu a současně výpůjčka automatického analytického systému včetně příslušenství pro rutinní biochemická a imunochemická stanovení a placené alikvoty.
Internal identifier: VZ-2026-000390
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 38434500 Biochemical analysers, 33127000 Immuno-analysis devices, 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers, 38434000 Analysers, 33127000 Immuno-analysis devices, 33100000 Medical equipments
Options:
Description of the options: viz zadávací dokumentace