699190-2026 - Competition
Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bądkowo.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Bądkowo.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Bądkowo w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027r. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Bądkowo, w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej, w tym: a) odpadów zmieszanych (niesegregowanych), gromadzonych w pojemnikach i workach, w tym pozostałości po segregacji odpadów, odbieranych bezpośrednio z miejsc ich powstawania; b) odpadów zbieranych selektywnie, z podziałem na: papier,o szkło,metale i tworzywa sztuczne, o odpady ulegające biodegradacji, w tym odpady kuchenne pochodzące z gospodarstw domowych oraz odpady zielone, o popiół; odpady te będą gromadzone w odpowiednio przeznaczonych do tego pojemnikach i workach oraz odbierane bezpośrednio z miejsc ich powstawania; c) odpadów zbieranych selektywnie w ramach zbiórek objazdowych, obejmujących: meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, odbieranych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości dwa razy w roku, metodą objazdową; d) zużytych tekstyliów i odzieży, odbieranych: bezpośrednio od mieszkańców raz na trzy miesiące, z punktu wskazanego przez Zamawiającego, w ramach zbiórki kontenerowej raz na trzy miesiące. 2) Dostawę worków przeznaczonych do selektywnego zbierania odpadów komunalnych bezpośrednio do nieruchomości zamieszkałych, na zasadach i w ilościach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90500000 Refuse and waste related services, 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Bądkowo w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027r. 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Bądkowo, w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej. 3. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych
Options:
Description of the options: Brak