699363-2026 - Competition
Poland – Medical furniture – Zakup sprzętu medycznego. PN-147/26/SW
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup sprzętu medycznego. PN-147/26/SW
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 - 2.4 do SWZ.
Internal identifier: PN-147/26/SW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33192300 Medical furniture except beds and tables, 24111500 Medical gases
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część 1 Kozetki medyczne – 25 szt
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup kozetek medycznych - 25 szt..Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: część 2 - Fotele zabiegowe – 4 szt
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup foteli zabiegowych - 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Lot: LOT-0003
Title: część 3 - Wózek anestezjologiczny do znieczuleń
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wózka anestezjologicznego do znieczuleń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ.
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 33192300 Medical furniture except beds and tables
Lot: LOT-0004
Title: część 4 - Butla medyczna na tlen z reduktorem
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup butli medycznej na tlen z reduktorem 4 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ.
Internal identifier: Część 4
Main classification (cpv): 24111500 Medical gases