699388-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenu Gminy Ustrzyki Dolne
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenu Gminy Ustrzyki Dolne
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 odebranych od właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkałych) z terenu Gminy Ustrzyki Dolne, w ilości około 1 760 Mg, dostarczonych przez podmiot odbierający odpady. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług w wysokości 20% wartości zamówienia podstawowego. Brak opcji.