699410-2026 - Competition
Romania – Newspapers, journals, periodicals and magazines – Furnizare presă publicații românești și străine
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare presă publicații românești și străine
Description: Obiectul contractului îl reprezintă furnizarea de presa in conformitate cu prevederile caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 Data de raspuns la toate solicitarile de clarificari: a 11-a zi, anterior datei limita de depunere oferte
Internal identifier: 361684_2026_88
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 22200000 Newspapers, journals, periodicals and magazines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Publicații românești pentru Centrala BNR
Description: Conform caietului de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Publicații străine pentru Centrala BNR
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Publicații românești CENTRALE Sucursala regională Cluj
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Publicații românești LOCALE Sucursala regională Cluj
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Publicații românești CENTRALE Sucursala regională Constanța
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Publicații românești CENTRALE Sucursala regională Dolj
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Publicații românești LOCALE Sucursala regională Dolj
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Publicații românești CENTRALE Sucursala regională Iași
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Publicații românești CENTRALE Sucursala regională Timiș
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Publicații românești LOCALE Sucursala regională Timiș
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Argeș
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Bacău
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Publicații românești LOCALE Agenția Bacău
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Bihor
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Brașov
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Brăila
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Publicații românești LOCALE Agenția Brăila
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Buzău
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Galați
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Gorj
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Publicații românești LOCALE Agenția Gorj
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Maramureș
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Mureș
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Publicații românești LOCALE Agenția Mureș
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Prahova
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Sibiu
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Publicații românești CENTRALE Agenția Suceava
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Publicații românești LOCALE Agenția Suceava
Internal identifier: 28