699581-2023 - ResultRomania-Mediaș: Geology services
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Urmarirea parametrilor geologici si de foraj cu cabina MLU
Reference number: 14056826/2022/RGZ.006 SED
II.1.2.
Main CPV code
71351910 Geology services
II.1.4.
Short description
Urmarirea parametrilor geologici si de foraj cu cabina MLU, conform specificațiilor caietului de sarcini.
Entitatea contractantă va răspunde in mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare cu 10 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement