2. Procedure
Procedure
Title: Velké Chvojno - odkanalizování místních částí Arnultovice a Luční Chvojno - DSP, IČ SP, DPS, Admin, AD
Description: Projekt řeší plánovanou výstavbu splaškové kanalizace v místních částech Arnultovice a Luční Chvojno a odvedení odpadních vod gravitačním systémem na nově budovanou ČOV. Celková délka gravitačních kanalizačních řadů činí cca 2,9 km a délka gravitačních přípojek cca 0,65 km. Součástí plnění veřejné zakázky budou i veřejné části kanalizačních přípojek. a.1.) Zpracování aktualizace tras kanalizačních stok včetně aktualizace umístění objektů ČOV a.2.) Zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby (DSP) Součástí projektové dokumentace dále bude: • Geologický průzkum. • Hydrogeologický průzkum dotčené lokality. • Geodetické zaměření dotčené lokality. • Technologický návrh ČOV. a.3.) Inženýrská činnost k zajištění podkladů pro podání žádosti o povolení stavby (IČ SP) a.4.) Zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a.5.) Zpracování žádosti o dotaci z Národního programu Životní prostředí NPŽP, nebo z Ministerstva zemědělství v rámci programu 129 400, nebo z Operačního programu Životní prostředí 2021-2027 (OPŽP) (Admin) a.6.)Technická pomoc při organizaci zadávacího řízení (TP) a.7.) Výkon občasného autorského dozoru (AD)
Internal identifier: Velké Chvojno - odkanalizování místních částí Arnultovice a Luční Chvojno - DSP, IČ SP, DPS, Admin, AD
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 71246000 Determining and listing of quantities in construction, 75100000 Administration services, 71300000 Engineering services
5. Lot
Lot: LOT-0001