699622-2026 - Competition
Bulgaria – Heating equipment – „Доставка, монтаж и гаранционно обслужване на отоплителни устройства за битово отопление - термопомпи „въздух-вода“ и радиатори“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка, монтаж и гаранционно обслужване на отоплителни устройства за битово отопление - термопомпи „въздух-вода“ и радиатори“
Description: Предметът на поръчката е доставка, монтаж и гаранционно обслужване на отоплителни устройства за битово отопление - термопомпи „въздух-вода“ и радиатори (наричани „отоплителни устройства“) в жилищните имоти на лица на територията на община Димитровград. Освен доставката в предмета на обществената поръчка са включени следните дейности: 1. Монтаж на доставените отоплителни устройства в посочени от Възложителя жилищни обекти; 2. Тестване и въвеждане в експлоатация на монтираните отоплителни устройства; 3. Инструктиране на крайните получатели за правилна експлоатация и поддържа; Предаване на цялата документация, придружаваща монтираните отоплителни устройства, на крайните получатели; 4. Гаранционна поддръжка на отоплителни устройства и доставка на необходимите части и материали в рамките на гаранционния срок, считано от датата на подписване на приемо-предавателен протокол по чл. 13, ал.2 от Договора. Прогнозният брой уреди по видове и общото количество на доставката е, както следва: 1. Термопомпа „въздух-вода“ 6 kW или еквивалент – 2 броя 2. Термопомпа „въздух-вода“ 8 kW или еквивалент – 8 броя 3. Термопомпа „въздух-вода“ 12 kW или еквивалент – 42 броя 4. Термопомпа „въздух-вода“ 16 kW или еквивалент – 37 броя 5. Стоманен панелен радиатор (500 × 1 200) ± 20% или еквивалент – 25 броя 6. Стоманен панелен радиатор (500 × 1 800) ± 20% или еквивалент – 105 броя
Internal identifier: 608642
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39715200 Heating equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка, монтаж и гаранционно обслужване на отоплителни устройства за битово отопление - термопомпи „въздух-вода“ и радиатори“л