699638-2026 - Competition
Belgium – Architectural and related services – Gent - Huisvesting Politie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Gent - Huisvesting Politie
Description: De Politiezone Gent wil haar diensten en huisvesting voor 1.100 medewerkers centraliseren op de site van het Algemeen Politiecentrum Gent (APG). Er wordt een multifunctioneel team aangesteld voor de geïntegreerde opgave voor de nieuwbouw, de renovatie, de restauratie van beschermd erfgoed en de omgevingsaanleg op deze site. De politiezone Gent voorziet een vaste deel met een budget van €80.500.000 euro excl. btw en erelonen en twee voorwaardelijke delen met een gezamenlijk indicatief budget van €4.000.000 euro excl. btw en erelonen.
Internal identifier: OO5201
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
Additional classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OO5201 - 1
Internal identifier: 1