2. Procedure
Procedure
Title: Usługa zagospodarowania skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) - 2 pakiety
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu. Pakiet 1 - usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w ilości 1000 Mg w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu. Pakiet 2 - usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w ilości 1000 Mg w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi część II - OPZ
Internal identifier: Z/65/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Pakiet nr 1 usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w ilości 1000 Mg w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu
Description: Pakiet nr 1 usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w ilości 1000 Mg w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 Usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w ilości 1000 Mg w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu
Description: Pakiet nr 2 Usługa polegająca na zagospodarowaniu skratek (odpadu o kodzie 19 08 01) w ilości 1000 Mg w odległości do 250 km (drogami dostosowanymi do transportu ciężarowego) od terenu Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach, Oczyszczalni Ścieków w Szlachęcinie, Mosinie i Borówcu Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w załączniku nr 5 do SWZ.
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment