2. Procedure
Procedure
Title: Softwarebroker
Description: Het doel van dit project is het contracteren van een softwarebroker om Havenbedrijf Rotterdam zo volledig mogelijk te ondersteunen en werk uit handen te nemen bij het aanschaffen, leveren, beheren en optimaliseren van softwarelicenties in verschillende sourcing- en abonnementsvarianten. Dit omvat zowel de levering van softwarelicenties als het leveren van dienstverlening en advisering, met als resultaat een toekomstbestendige en kostenefficiënte softwarelicentiehuishouding voor Havenbedrijf Rotterdam.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Havenbedrijf Rotterdam N.V. is een speciale-sectorbedrijf conform de Aanbestedingswet 2012 (AW 2012) en volgt voor deze aanbesteding de openbare procedure verwijzend naar de AW 2012 en het Aanbestedingsreglement Nutssectoren 2016, versie 1.0 (ARN 2016).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 48700000 Software package utilities, 72260000 Software-related services, 72261000 Software support services, 72266000 Software consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000