2. Procedure
Procedure
Title: Verbruiksartikelen en hulpmaterialen SSC-ICT
Description: De opdracht betreft het leveren van verbruiksartikelen en hulpmaterialen ter ondersteuning van de uitvoerende en logistieke werkzaamheden binnen SSC-ICT. Het gaat hierbij om producten die worden gebruikt bij het installeren, onderhouden, verpakken, verzenden en beheren van ICT-apparatuur en randapparatuur. € 200.000,- exclusief btw
Internal identifier: 201865002.030.011
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
Additional classification (cpv): 30197000 Small office equipment, 30199760 Labels, 44174000 Foil, 44617000 Boxes
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1