700167-2026 - Competition
Czechia – Construction materials and associated items – Nákup zpevněného zásypového materiálu pro likvidaci jámy ČSA 2 a Jan
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nákup zpevněného zásypového materiálu pro likvidaci jámy ČSA 2 a Jan
Description: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody a vymezení podmínek pro uzavírání a plnění následných prováděcích smluv na dodávky zpevněného zásypového materiálu (ZZM) o pevnosti 2 MPa a 5 MPa, betonových směsí C 12/15, C 16/20, 25/30 a C 30/37.
Internal identifier: 66/2026-NE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: § 56 a následující ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku dle ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ, spočívající v možnosti jednostranného písemného prodloužení doby trvání rámcové dohody, resp. změny čl. VI. odst. 1 rámcové dohody, a to maximálně do dne 28. 02. 2029.