700208-2023 - ResultRomania-București: Parts of nuclear reactors
Contract award notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Echipament tip "Grapple" imbunatatit pentru descarcarea completa a canalelor de combustibil CR 31065
Reference number: 10874881/2023/238.03
II.1.2.
Main CPV code
42152000 Parts of nuclear reactors
II.1.4.
Short description
Achiziţia are ca obiect doua seturi de scule tip "Grapple" pentru descarcarea completa a canalelor de combustibil cu o incovoiere ("sageata") maxima de 88,7 mm.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Achiziţia are ca obiect următoarele produse, în cantităţile prezentate în tabelul de mai jos:
Nr. crt. Denumire produs Cantitate
(buc.)
1 Adaptor tip Ram Grapple (RGA) 4
2 Extensie tip Grapple (GE) 12
3 Scula adaptor de combustibil (FAE) 2
4 Platforma de setare pentru scula GIF 1
5 Ansamblu Parghie de prindere 12