700302-2026 - Competition
Poland – Vocational training services – Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów/uczennic w ramach projektu pn. „Wadowickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego III” realizowanego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach oraz w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów/uczennic w ramach projektu pn. „Wadowickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego III” realizowanego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach oraz w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy
Internal identifier: NIZ.272.PN.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80530000 Vocational training services
Additional classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ 1 – Organizacja i przeprowadzenie kursu spawania metodą TIG 141 – kurs kwalifikacyjny zakończony egzaminem zewnętrznym, z wyżywieniem
Description: Przedmiotem części 1 jest zorganizowanie i przeprowadzenie kursu spawania metodą TIG 141 stal niestopowa „czarna” (FM1) dla 10 uczniów/uczennic, zakończonego egzaminem zewnętrznym przed komisją instytucji certyfikującej (np. Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV Rheinland Polska, TÜV Nord Polska lub inna równoważna jednostka certyfikująca, tj. wydająca uprawnienia spawacza rozpoznawalne dla zawodu spawacza w metodzie TIG 141) oraz wydaniem książeczki spawacza, świadectwa egzaminu kwalifikacyjnego spawacza i zaświadczenia/certyfikatu ukończenia kursu.
Internal identifier: NIZ.272.PN.7.2026 - część 1
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ 2 – Organizacja i przeprowadzenie kursu operatora koparko-ładowarki (III klasa uprawnień) – kurs kwalifikacyjny zakończony egzaminem zewnętrznym, z wyżywieniem
Description: Przedmiotem części 2 jest organizacja i przeprowadzenie kursu operatora koparko-ładowarki w zakresie III klasy uprawnień dla 10 uczniów/uczennic, zgodnie z aktualnym programem opracowanym przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie (dalej „Łukasiewicz – IMBiGS”), zakończonego egzaminem państwowym przed komisją egzaminacyjną powołaną przez Łukasiewicz – IMBiGS.
Internal identifier: NIZ.272.PN.7.2026 - część 2