2. Procedure
Procedure
Title: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Maassluis
Description: Het betreft de aansprakelijkheidsverzekering van de gemeente Maassluis De overeenkomst wordt per 1 januari 2027 aangegaan voor de duur van 24 maanden 1 januari 2029 en een stilzwijgende verlengingsoptie van telkens 12 maanden
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst wordt per 1 januari 2027 aangegaan voor de duur van 24 maanden 1 januari 2029 en een stilzwijgende verlengingsoptie van telkens 12 maanden