700393-2026 - Competition
Belgium – IT services: consulting, software development, Internet and support – Het aanstellen van een externe partner voor het ontwerp, de pilootuitrol, de implementatie en de borging van het informatiebeheersplan voor Stad Hasselt
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Het aanstellen van een externe partner voor het ontwerp, de pilootuitrol, de implementatie en de borging van het informatiebeheersplan voor Stad Hasselt
Description: Stad Hasselt is een publieke organisatie met meerdere entiteiten, waaronder Stad Hasselt zelf, OCMW Hasselt, AGB Stadsontwikkeling Hasselt en NV Crematorium. Er werken ongeveer 1.800 medewerkers voor Stad Hasselt. We bieden een zeer diverse interne en externe dienstverlening aan die zeer uiteenlopende documentenstromen creëert met een eigen finaliteit. De organisatie wil evolueren van een versnipperde, weinig gestructureerde en historisch gegroeide informatiehuishouding – verspreid over fileservers en onderdelen van O365 – naar een toekomstgericht, uniform en werkbaar informatiebeheer. Een informatiebeheer dat de dienstverlening ondersteunt en voldoet aan wettelijke verplichtingen zoals openbaarheid van bestuur, bewaartermijnen, archivering en gegevensbescherming.
Internal identifier: PPP0D1-6543/6751/2026-6543
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-6543 1_1
Additional classification (cpv): 72512000 Document management services
700393-2026 - Licitación
Bélgica – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Het aanstellen van een externe partner voor het ontwerp, de pilootuitrol, de implementatie en de borging van het informatiebeheersplan voor Stad Hasselt
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0D1-6543/6751/2026-6543
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026-6543 1_1
Clasificación adicional (cpv): 72512000 Servicios de gestión de documentos