700417-2026 - Competition
Bulgaria – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – „Периодична доставка на ветеринарни клинични тестове за нуждите на Структурни звена и Университетска ветеринарна болница с клиники при Тракийски университет гр. Стара Загора“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Периодична доставка на ветеринарни клинични тестове за нуждите на Структурни звена и Университетска ветеринарна болница с клиники при Тракийски университет гр. Стара Загора“
Description: „Периодична доставка на ветеринарни клинични тестове за нуждите на Структурни звена и Университетска ветеринарна болница с клиники при Тракийски университет гр. Стара Загора“. Възлагането на настоящата обществената цели осигуряване на необходимите количества клинични тестове за дейността на Структурните звена и Университетска ветеринарна болница с клиники. Възложителят подробно е описал в Техническата спецификация – неразделна част от настоящата документация изискванията към отделните ветеринарномедицински тестове необходими за дейността на Структурните звена и Университетската болница, с посочване на минималните задължителни характеристики и параметри на същите. Доставките ще се извършват периодично според възникналата необходимост по време на действие на договорите от различните видове ветеринарномедицински продукти, посочени в Техническата спецификация. Отделните доставки ще се извършват франко на адреса на Ветеринарномедицински факултет при Тракийски университет гр. Стара Загора, на адрес: гр. Стара Загора, ж.к. Студентски град-Университетска ветеринарна болница с клиники. Договорът за изпълнение на доставките ще се сключи за срок от 12 (дванадесет) месеца, считано от неговото подписване.
Internal identifier: 612542
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001