See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora, os. Szkolne 20 w Krakowie w roku 2027
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Krakowskiego Centrum Seniora, os. Szkolne 20 w Krakowie w roku 2027. W ramach postępowania przedmiot zamówienia został podzielony na 8 części z których każda stanowi osobny przedmiot zamówienia: a) dostawa mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego oraz wędlin i wyrobów masarskich – cz. I zamówienia, b) dostawa pieczywa, wyrobów ciastkarskich i ciast – cz. II zamówienia, c) dostawa świeżych warzyw i owoców – cz. III zamówienia, d) dostawa artykułów zbożowych, przypraw, przetworów, słodyczy i napojów – cz. IV zamówienia, e) dostawa mrożonek i ryb mrożonych – cz. V zamówienia, f) dostawa jaj – cz. VI zamówienia g) dostawa nabiału i produktów mleczarskich – cz. VII zamówienia, h) dostawa wyrobów garmażeryjnych – cz. VIII zamówienia;
Internal identifier: ZP.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Additional classification (cpv): 15113000 Pork, 15112000 Poultry, 15111100 Beef, 15131130 Sausages, 15131000 Meat preserves and preparations, 15811000 Bread products, 15812000 Pastry goods and cakes, 03100000 Agricultural and horticultural products, 03212100 Potatoes, 03221000 Vegetables, 15300000 Fruit, vegetables and related products, 15831000 Sugar, 15610000 Grain mill products, 15850000 Pasta products, 15200000 Prepared and preserved fish, 15890000 Miscellaneous food products and dried goods, 15331130 Beans, peas, peppers, tomatoes and other vegetables, 15332100 Processed fruit, 15871270 Mixed condiments, 15331000 Processed vegetables, 15870000 Condiments and seasonings, 15860000 Coffee, tea and related products, 15841000 Cocoa, 15980000 Non-alcoholic beverages, 15842000 Chocolate and sugar confectionery, 15800000 Miscellaneous food products, 15331170 Frozen vegetables, 15332100 Processed fruit, 15221000 Frozen fish, 03142500 Eggs, 15500000 Dairy products, 15530000 Butter, 15851000 Farinaceous products, 15894300 Prepared dishes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego oraz wędlin i wyrobów masarskich – cz. I zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3a do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3a do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. I zamówienia
Main classification (cpv): 15113000 Pork
Additional classification (cpv): 15112000 Poultry, 15111100 Beef, 15131130 Sausages, 15131000 Meat preserves and preparations
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa pieczywa, wyrobów ciastkarskich i ciast – cz. II zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3b do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3b do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. II zamówienia
Main classification (cpv): 15811000 Bread products
Additional classification (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa świeżych warzyw i owoców – cz. III zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3c do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 3c do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. III zamówienia
Main classification (cpv): 03100000 Agricultural and horticultural products
Additional classification (cpv): 03212100 Potatoes, 03221000 Vegetables, 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa artykułów zbożowych, przypraw, przetworów, słodyczy i napojów – cz. IV zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3d do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 3d do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. IV zamówienia
Main classification (cpv): 15831000 Sugar
Additional classification (cpv): 15610000 Grain mill products, 15850000 Pasta products, 15200000 Prepared and preserved fish, 15890000 Miscellaneous food products and dried goods, 15331130 Beans, peas, peppers, tomatoes and other vegetables, 15332100 Processed fruit, 15871270 Mixed condiments, 15331000 Processed vegetables, 15870000 Condiments and seasonings, 15860000 Coffee, tea and related products, 15841000 Cocoa, 15980000 Non-alcoholic beverages, 15842000 Chocolate and sugar confectionery, 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0005
Title: Dostawa mrożonek i ryb mrożonych – cz. V zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3e do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3e do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. V zamówienia
Main classification (cpv): 15331170 Frozen vegetables
Additional classification (cpv): 15332100 Processed fruit, 15221000 Frozen fish
Lot: LOT-0006
Title: Dostawa jaj – cz. VI zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowocenowym stanowiącym załączniki Nr 3f do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowocenowym stanowiącym załączniki Nr 3f do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. VI zamówienia
Main classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0007
Title: Dostawa nabiału i produktów mleczarskich – cz. VII zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3g do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3g do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. VII zamówienia
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Additional classification (cpv): 15530000 Butter
Lot: LOT-0008
Title: Dostawa wyrobów garmażeryjnych – cz. VIII zamówienia
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3h do SWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załączniki Nr 3h do SWZ w kolumnie: Producent/ marka (obowiązkowo) nazwa własna (jeżeli dotyczy), producenta/markę/nazwę własną (jeśli produkt taką posiada) zaoferowanego produktu w celu zapewnienia prawidłowej identyfikacji zaoferowanego towaru i jego zgodności z warunkami zamówienia.
Internal identifier: Cz. VIII zamówienia
Main classification (cpv): 15851000 Farinaceous products
Additional classification (cpv): 15894300 Prepared dishes