700569-2026 - Competition
Romania – Solar photovoltaic modules – Sistem fotovoltaic cu stocare - DS Tulcea
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sistem fotovoltaic cu stocare - DS Tulcea
Description: Sistem fotovoltaic cu stocare - DS Tulcea, conform cerintelor caietului de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari cu 10 zile inainte de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.
Internal identifier: 172TLC110_26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Sistem fotovoltaic cu stocare - DS Tulcea, conform caietului de sarcini.
Internal identifier: 1