700961-2026 - Competition
Poland – Passenger cars – Najem długoterminowy fabrycznie nowych samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Najem długoterminowy fabrycznie nowych samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Description: Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy fabrycznie nowych samochodów osobowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Zamówienie obejmuje najem 6 samochodów osobowych oraz 1 samochodu osobowego typu bus, wraz z pełną obsługą serwisową oraz ubezpieczeniem. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Internal identifier: DA-IV-1.272.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
Additional classification (cpv): 50111100 Vehicle-fleet management services, 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001