2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa spadochronów desantowych grupy C.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa spadochronów desantowych grupy C. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną określone w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – Opis przedmiotu zamówienia, które ze względu na poufny charakter informacji zostaną przekazane wyłącznie Wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert.
Internal identifier: ZP-39/DOiB/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39523100 Dirigible parachutes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa spadochronów desantowych grupy C
Description: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zostaną określone w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) – Opis przedmiotu zamówienia, które ze względu na poufny charakter informacji zostaną przekazane wyłącznie Wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert.
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia zakresu świadczonych dostaw, z uwzględnieniem prawa opcji w ilościach określonych w dokumentacji postępowania. Zaproszeni Wykonawcy zostaną powiadomiony o zakresie prawa opcji.