2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst services Amsterdam
Description: Het Air Mobility Command (AMC), heeft behoefte aan een raamovereenkomst voor diensten rondom de Gulf, C-130 en C- 390 voor de luchthaven Amsterdam. Deze diensten omvatten alle randzaken, zoals maar niet beperkt tot tanken, towen, douane regelen, transport van crew en passagiers, parkeren, catering, toegang verzorgen van een technische dienst, security. De looptijd van de raamovereenkomst zal 10 jaar worden, om zo voor de lange termijn deze speciale dienstverlening te borgen.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60440000 Aerial and related services
Additional classification (cpv): 35610000 Military aircrafts
5. Lot
Lot: LOT-0000