2. Procedure
Procedure
Title: Afvaldienstverlening
Description: STC wenst voor de nieuwe overeenkomst ook één opdrachtnemer te contracteren die verantwoordelijk is voor de afvaldienstverlening op alle locaties die binnen de reikwijdte van de opdracht vallen. De huidige wijze van afvalinzameling wordt in hoofdzaak voortgezet. De decentrale inzamelmiddelen in de verschillende ruimten en op de werkplekken binnen de gebouwen blijven eigendom van STC. De facilitaire dienst van STC blijft verantwoordelijk voor het ledigen van deze inzamelmiddelen en het overbrengen van de afvalstromen naar de centrale inzamelmiddelen. De centrale inzamelmiddelen worden door Opdrachtnemer ter beschikking gesteld en blijven eigendom van Opdrachtnemer. In de afgelopen jaren is er gemiddeld € 100.000,- per jaar uitgegeven exclusief btw aan de gevraagde diensten. Aan de raming kunnen geen rechten ontleend worden voor de toekomst. Het is niet meer en niets minder dan een inschatting, die gebaseerd is op historische cijfers. Dit betekent dat de mogelijkheid bestaat dat de genoemde raming in de praktijk hoger of lager uitkomt.
Internal identifier: R0006500
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging